STEAM RADOST FX

Pátek 14. 5. 2010, Radost FX Bělehradská 120, Praha 2

DJS:
HIT & HOUSE & ENERGY STAGE:
Pete Walk (Exclusive Steam Hit & House & Energy Set, STEAM rezident, www.petewalk.com)
and guests.

STEAM, to je nejrozjetější český mejdan se strhující atmosférou a tradicí již od roku 2002. Všichni vystupující djs na něm vždy hrají speciálně připravené sety složené z těch nejlepších house, energy house, tech-house a vocal-house hitů, takzvaný hudební styl Hit & House & Energy.

Vstup 100 Kč. Open & Start 22:00. Konec 06:00. Rezervace stolů: guest@steamparty.cz
Oficiální Steam After Party v klubu Studio 54, Hybernská 38 (www.studio54.cz).

Party Steam v Radosti FX proběhne již tento pátek. Máme pro vás žhavý rozhovor s djem Marty Fishem

Pátek 14. 5. se nezadržitelně blíží a s ním i další díl již 8 let úspěšně fungující české house party Steam podruhé v Radosti FX. Jedním z vystupujících djs tohoto dílu je i Marty Fish, a tak jsme mu položili pár otázek k aktuálnímu dění. Steam, to je mejdan s velkým M a party s velkým P. Prostě noc, na kterou jen tak nezapomenete a kterou chcete zažít znovu. I tentokrát vás pohltí její atmosféra společně s tou nejenergičtější a nejnašláplejší house music, kterou máte možnost u nás slyšet. Pro ty z vás, kterým nebude vyhovovat konec akce v 6 hodin ráno, tu máme pozvánku na oficiální Steam after party v klubu Studio 54 v rámci oslav narozenin Studia. V pátek tedy s Radostí na Steam!

1) Ahoj Martine. Na začátek asi tradiční otázka. Co je u tebe nového?
-Ahoj Toníku, díky za optání. Zrovna teď dokončujeme koncept nové party s djem Slovakem v pražském klubu Sasazu. Brzo už vypustíme první informace, tak se nechte překvapit. Dále bych rád zmínil naší součastnou spolupráci, ale k tomu se určitě ještě dostaneme :o)

2) Vzpomeneš si, kdy jsi poprvé slyšel o party Steam?
-To už bude pěkně let. Poprvé to bylo, myslím, v době, kdy se Steam ještě konal v klubu Defilé ve Vodičkově. Pamatuji si, že jsme se tenkrát nedostali ani dovnitř. :o) V té době mě samozřejmě ještě ani nenapadlo, že si na Steamu jednou zahraji.

3) Na mnohých dílech Steamu si sám byl jako návštěvník, na který nejraději vzpomínáš?
-Tak to vím určitě. Tohle mi asi potvrdíš i Ty. Byl to narozeninový Steam na Občanské plovárně. Do dnes vzpomínám na pařící lidi při východu slunce na břehu Vltavy a ranní výhled na centrum Prahy. Byl to nezapomenutelný zážitek :-)))

4) Steam nestojí na zahraničních djs, ale naopak na českých. Co ty na to říkáš?
-Myslím si, že je to tak v pořádku, protože zahraniční dj neznamená automaticky úspěšnou a zábavnou party. V podstatě jedinou jistotou jsou vyšší náklady na zaplacení oné hvězdy a mnohdy riziko, že zahraje přesně opačně, než na dané party promotér i návštěvník očekává :o) Steam je zajetá party, založená na výborné náladě a skvělé zábavě návštěvníků, proto se na ni co měsíc vrací. No a kdo lidem dovede zahrát lépe, než místních poměrů znalý dj a v lepším případě i jejich kamarád? :o)

5) Mnozí tvrdí, že house, vocal house a energy house již trochu odchází do ústraní a vytlačují je progressive, electro, minimal a směsice těchto stylů. Jak Tebe tohle ovlivnilo?
-Naštěstí většina parties, na kterých působím, je založena na houseové hudbě, nejsem tedy nucený se do těchto vod příliš nořit. Pokud se mi některá skladba v tomto stylu líbí, tak si ji koupím, ale nějak systematicky po tom nejdu. Naopak mi přijde, že se nyní více prolínají kluby s diskotékami a tak se mi občas stává, že přijde holčina a se slovy „zahraj něco, na co se dá tancovat“, chce ještě komerčnější, rádiové skladby … to už je skoro moc :o))

6) Steam si i přes vývoj hudby za poslední dobu drží stále svůj styl nazývaná Hit & House & Energy, tedy směsice energických houseových hitovek. Zamlouvá se Ti držení tradice?
-Vzhledem k tomu, kolik let je Steam na scéně a stále se mu daří, myslím si, že je to tak dobře a nemá smysl měnit skladbu party. Pokud by návštěvníci chtěli jinou hudbu, můžou si vybrat jiné místo, kam se jít vyřádit.

7) Jak se připravuješ na vystoupení na Steamu a jak bys nalákal příznivce, aby přišli okusit Tvůj set na Steamu?
-Určitě se nepřipravuji stylem pečlivého výběru skladeb a biflování přechodů :o) Navíc to ani nepůsobí příliš upřímně a živelně. V hlavě si přibližně srovnám způsob, jakým bych chtěl zahrát, a večer se pak těším na improvizaci :o) Vždycky se snažím přizpůsobit publiku a myslím, že se to mi i daří, takže ti co mě slyšeli hrát, jistě přijdou rádi znovu :oD

8) Počínaje prvním Steamem v Radosti FX jsme se domluvili na spolupráci, která bude především pro návštěvníky velkým přínosem. Obě akce jsou totiž hudebně velmi podobné a naši kamarádi a fanoušci navštěvují obě akce. Nastiň i Ty..
-Přesně tak. Navíc jak sám víš, už se nám párkrát stalo, že se moje party Be Fresh a Tvůj Steam sešly ve stejný večer. A jelikož je naše publikum dost podobné, nemá cenu jít proti sobě jako konkurence, ale myslím si, že pro nás i pro návštěvníky bude lepší, když budeme spolupracovat. V současnosti dochází k prolínání rezidentních DJs Be Fresh do Steamu a do dalších dílů se určitě můžete těšit na mnohá vylepšení a ještě trochu ostřejší atmosféru :o)

Děkuji Ti tedy Martine za rozhovor a těším se v pátek na Steamu na shledanou!

Nalaďte si 3.5. od 21 hodin Proud Nation na Dance Radiu a poslechněte novinky k akci a živý set dj Yana Darka

Ani jsme se nenadáli a už je tu květen a s ním i další díl house party Steam v Radosti FX. Příští pátek 14.5. můžete slyšet opět to nejlepší z house, vocal-house, happy-house a tech-house music v podání různých djs. Nalaďte si dnes ve 21:00 hodin spřátelený pořad této party s názvem Proud Nation a poslechněte novinky k akci z úst promotéra Thonyka alias Antonína Lipolda a k tomu živý set jednoho vystupujících djs Yana Darka.

Květnová party Steam v Radosti FX se o týden posouvá na pátek 14. 5.

Klub Radost FX se omlouvá všem návštěvníkům klubu a hlavně příznivcům party Steam za změnu v programu. Z organizačních důvodů se květnový díl Steamu posouvá o týden později na pátek 14. května. Jména konkrétních djs pro tento díl budou zveřejněna v příštích týdnech. Opět budete mít samozřejmě šanci zažít to nejlepší z house, energy house a vocal house music v podání různých českých djs. Staňte se fanoušky této party na Facebooku a potvrďte účast na konkrétním díle a získejte tak vstup zcela zdarma!

Radost FX od května zařazuje do svého programu pravidelně každý měsíc party Steam, poprvé v pátek 7.5.

Hudební směr tanečních parties se za poslední roky hodně změnil ale party Steam si i přesto nadále drží svou tvář. House music s prvky hitovek, vocal-house a tech-house na ní můžete slyšet už 8 let. Březnový zkušební díl v klubu Radost FX sklidil tolik pozitivních ohlasů ze strany návštěvníků i klubu samotného, že došlo k dohodě o pravidelném pořádání v tomto klubu. V pátek 7. 5. tak můžete znovu zažít pohlcující atmosféru této akce v jednom z nejlepších pražských, potažmo i českých klubů. Staňte se fanoušky této party na Facebooku a potvrďte účast na konkrétním díle a získejte tak vstup zcela zdarma!

Steam to není party která by slibovala zázračná zahraniční djská jména, Steam to je party která slibuje že zažijete Steam atmosféru, Steam djs a hlavně Steam hudbu. Jména která se o vaší zábavu postarají tentokrát budou zveřejněna postupně v průběhu dubna.

Představení konceptu parties Steam

Steam to je nejrozjetější český mejdan se strhující atmosférou a tradicí již od roku 2002. Všichni vystupující djs na něm vždy hrají speciálně připravené sety složené z těch nejlepších house, energy house, tech-house a vocal-house hitů, takzvaný hudební styl Hit & House & Energy. Residentním djem akce je dj Pete Walk (www.petewalk.com). K němu pak na akci vystoupí vždy další 2 - 3 djové. Mimo hudební produkce je akce významně zaměřená na přátelské atmosféře a skupina kterou si okolo sebe za ta léta vytvořila ji navštěvuje pravidelně a navíc se neustále rozrůstá. Vstup na akci není přitom nijak omezen.

První díl se konal již 2.8.2002 v tehdejším klubu Výletná na Letné a díky velkému zájmu pak akce objela všechny významné kluby v Praze, v mnohých z nich se konala pravidelně a mnohé svou existení navíc přežila. Patřily mezi ně Retro Music Hall, Občanská Plovárna, Duplex, Mecca, Defile, Pekelnej Bar, Backdoors nebo třeba House Boat Bukanýr.

10. 8. 2007 proběhl speciální díl STEAM (5. narozeniny & 25. díl) na kterém akce oslavila úspěšných 5 let a 25. pokračování. Luxusní hudební klub Občanská Plovárna v samém centru Prahy na Malé Straně, se tehdy proměnil v malé festivalové městečko a na dvou stagích (hlavní open air stage s výhledem na centrum Prahy, druhá v samotném klubu) tam vystoupilo 10 djs a dorazilo přes 1000 návštěvníků.

25.7. 2008 se uskutečnil další letní narozeninový speciál (6. narozeniny) a to na Bílém Kameni na Máchově jezeře. Šlo o první party v tomto areálu, která se konala v obou tamních klubech Bílý Kámen a Blue bar.

Od ledna roku 2009 se akce koná opět každý měsíc a to v nově otevřeném klubu Prdel, Žitná 4, Praha 2.

V létě 2009 proběhly hned dva letní speciály v areálu Bílý Kámen na Máchově jezeře v Doksech. 25.7.2009 tam akce oslavila již 7. narozeniny.

Thonyk
info[-at-]steamparty.cz
www.steamparty.cz

Jakékoliv nápady, náměty, nabídky spolupráce adresujte na můj email.

STEAM NA FACEBOOKU
FLYER
HISTORIE PARTY 2010
Steam
24.9. Radost FX
Steam
27.8. Bílý Kámen & Blue Bar
Steam
30.7. Bílý Kámen & Blue Bar
Steam
11.6. Radost FX
Steam
14.5. Radost FX
Steam
12.3. Radost FX
Steam
12.2. Prdel
Steam
15.1. Prdel
HISTORIE PARTY 2009
Steam
27.11. Prdel
Steam
30.10. Prdel
Steam Opening After Holiday
2.10. Prdel
Steam (Summer 2009 - II.)
29.8. Bílý Kámen & Blue Bar, Doksy
Steam
21.8. Prdel
Steam 7. Birthday (Summer 2009 - I.)
25.7. Bílý Kámen & Blue Bar, Doksy
Steam 7. Birthday - Warm Up
17.7. Prdel
Steam
19.6. Prdel
Steam
29.5. Prdel
Steam
24.4. Prdel
Steam
27.3. Prdel
Steam
20.2. Prdel
Steam
16.1. Prdel
HISTORIE PARTY 2008
Steam 6th Birthday
25.7.Bílý Kámen, Doksy
Steam
21.3.Retro Music Hall
Steam New Era
18.1.Retro Music Hall
HISTORIE PARTY 2007
STEAM XMAS!
21.12.Občanská Plovárna
STEAM!
10.11.Daylong, Palladium Praha
STEAM!
5.10. Občanská plovárna
STEAM BIRTHDAY!
10.8. Občanská plovárna
STEAM!
23.6. Celnice
STEAM!
12.5. Celnice
STEAM!
16.2. Duplex
HISTORIE PARTY 2006
STEAM!
22.12.06 Duplex
STEAM!
11.11.06 Duplex
STEAM!
23.09.06 Duplex
STEAM!
29.07.06 Duplex
STEAM!
07.06.06 Bukanýr
HISTORIE PARTY 2005
STEAM!
17.12.05 Defilé
STEAM!
15.07.05 Mecca
STEAM!
16.06.05 Bukanýr
STEAM!
29.04.05 Defilé
STEAM!
18.3.05 Defilé
STEAM!
18.02.05 Backdoors
STEAM!
07.01.05 Bukanýr
HISTORIE PARTY 2004
STEAM!
18.12.04 Pekelnej Bar
STEAM!
20.11.04 Pekelnej Bar
STEAM!
22.10.04 Pekelnej Bar
STEAM!
09.09.04 Pekelnej Bar
STEAM!
23.7.04 Bukanýr
STEAM!
11.6.04 Bukanýr
HISTORIE PARTY 2003
STEAM!
25.7.03 Soukromý pozemek
STEAM!
28.3.03 Le Mirage
HISTORIE PARTY 2002
STEAM!
02.08.02 Výletná

(c) 2002 Thonyk - STEAMPARTY.CZ - Thonyk.com